NajduZboží.cz

www.gastrostudioamkor.cz

Škola vaření - zážitkové odpolední kurzy

KONTAKTY

AMKOR Trading spol. s r.o
Frýdecká 203
739 61 Třinec
tel: +420 558 350 431
fax: +420 558 341 910
info@amkor.cz
->Jsme tu pro Vás<-

ZBOŽÍ V AKCI

NEJPRODÁVANĚJŠÍ

ANKETA

Kde jste narazili na naše stránky?

Informace od Vás. Informace od Vás. 30% Na internetu (hledání zboží) Na internetu  (hledání zboží) 18% Na doporučení Na doporučení 23% Náhodou Náhodou 29%

Vážení zákazníci, minimální výše objednávky je Kč 1 000,- . Děkujeme za pochopení. Team www.aaa-gastro.cz


O NAŠÍ SPOLEČNOSTI » Kdo jsme a co děláme
O firmě AMKOR Trading s.r.o.

Společnost AMKOR Trading spol. s r.o., byla založena začátkem roku 1996, se zaměřením na realizaci vybavení prodejen potravin a gastronomických provozů.

V následných letech jsme rozšířili svou činnost o import a velkoobchodní prodej chladících a gastronomických zařízení. Postupem času se nám podařilo vybudovat kvalitní prodejní a servisní síť. Nyní spolupracujeme s více než 200 odběrateli a servisními středisky v ČR a na Slovensku.
V současné době zastupujeme mnoho významných zahraničních výrobců zařízení pro obchody a gastronomii, ale také v odvětví chladící techniky.
Aktuálně jsme spustili nové e-shopy :  www.gastrozarizeni.cz ( chladicí technika, gastro zařízení, vybavení obchodů) a www.aaa-gastro.cz ( drobný gastronomický inventář ).
K přednostem, jež můžeme zákazníkům nabídnout, patří především rychlost dodávek a bezkonkurenční ceny produktů, potažmo služeb.